Unity stomatologiczne DentaFlex

Nowoczesne, ergonomiczne unity stomatologiczne DentaFlex to połączenie bogatego wyposażenia, wysokiej jakości i konkurencyjnej ceny. Poznaj nowe możliwości unitu DentaFlex.

Nazwa DentaFlex
Waga 112.00
Cena netto: 23332.41 zł
Stawka VAT: 8%
Cena brutto: 25199.00
Unity stomatologiczne DentaFlex zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii jakie powinny obowiązywać w każdym nowoczesnym gabinecie stomatologicznym. Unity zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić zarówno lekarzowi jak i pacjentowi najwyższy komfort.

Konsoleta lekarza DentaFlex


Unit wyposażony został w wygodną i praktyczną konsoletę lekarza w której znalazło się pięc podawanych od góry rękawów zapewniających duży zasięg pracy. Konsoleta została wyposażona w praktyczną zdejmowalną silikonową podkładkę pod końcówki, która może być sterylizowana w autoklawie. Po prawej stronie konsolety umieszczono panel sterowania unitem wyposażony w wyświetlacz LCD, który ułatwia wybór odpowiedniej funkcji i parametrów pracy unitu.

Konsoleta zamontowana została na ruchomym ramieniu wyposażonym w pneumatyczny hamulec ramienia utrzymujący konsoletę w ustawionej pozycji. Pod konsoletą lekarza zamocowana została na ruchomym ramieniu praktyczna tacka na dodatkowe narzędzia i materiały. Tacka wykonana z polerowanej stali nierdzewnej pozwala na łatwe utrzymanie jej w czystości.

Konsoleta asysty


Konsoleta asysty wyposażona została w ślinociąg wodny, ślinociąg powietrzny oraz trzyfunkcyjną dmuchawkę.

Lampa operacyjna


Lampa operacyjna zamocowana na ruchomym ramieniu zapewnia prawidłowe oświetlenie pola zabiegowego.

Blok spluwaczki


Blok spluwaczki wyposażony został w ceramiczną, obrotową miskę spluwaczki z funkcją napełniania kubka. Spluwaczka jest łatwa w utrzymaniu czystości. Zapewnia to bezpieczeństwo pacjentów i utrzymanie właściwego poziomu higieny w gabinecie.

Fotel pacjenta


Regulowany w kilku płaszczyznach fotel pacjenta zapewnia możliwość takiego ustawienia, aby zapewnić wysoki komfort pacjentowi podczas zabiegu, a jednocześnie zagwarantować lekarzowi właściwe ułożenie pacjenta. Regulowany zagłówek w kilku płaszczyznach pozwala na precyzyjne pozycjonowanie głowy pacjenta. Fotel wyposażony został w ruchomy podłokietnik.

Regulacja fotela może odbywać się z wykorzystaniem sterownika nożnego lub panelu sterowania umieszczonego przy konsolecie lekarza. Fotel posiada 3 pozycje pamięci oraz zaporgramowaną pozycję Trendelenburga.

Tapicerka unitu


Unit wyposażony został w bezszwową tapicerkę, której kolor można dobrać tak, aby najbardziej pasował do preferencji lekarza oraz wystroju gabinetu stomatologicznego. Tapicerka unitu została wykonana z materiałów które utrzymują wszelkie nieczystości i zabrudzenia na jego powierzchni, co znacząco wpływa na łatwość czyszczenia i utrzymania tapicerki w czystości. Brak szwów i miejsc w których mógłby się zbierać brud gwarantuje czystość i świeżość w gabinecie.

Charakterystyka Unitu stomatologicznego DentaFlex
 • Panel lekarza z pulpitem sterującym funkcjami fotela i unitu
 • Pięć odchylanych ramion zapewniających duży zasięg pracy
 • Tacka pod konsoletą lekarza
 • Silikonowa autoklawowalna podkładka pod końcówki
 • Hamulec pneumatyczny ramienia konsolety
 • Trzyfunkcyjna dmuchawka
 • Negatoskop
 • Woda destylowana z butelki
 • Lampa operacyjna
 • Panel asysty ze ślinociągiem wodnym, ślinociągiem powietrznym i trójdrożną dmuchawką
 • Blok spluwaczki z obrotową ceramiczną miską i systemem napełniania kubka
 • Fotel z ergonomicznym siedziskiem z bezszwową tapicerką
 • Sterowanie z konsolety lekarza
 • 3 pozycje pamięci i pozycja Trendelenburga
 • Ruchomy podłokietnik i regulowany zagłówek

Fotografie: Unity stomatologiczne DentaFlex

Kolorystyka tapicerki unitu DentaFlex

Fotel stomatologiczny unitu DentaFlex posiada elegancką, estetycznie wykonaną oraz łatwą w utrzymaniu czystości tapicerkę. Tapicerka unitu dostępna jest w 3 różnych kolorach do wyboru:

 • Tapicerka unitu w kolorze czarnym
 • Tapicerka unitu w kolorze niebieskim
 • Tapicerka unitu w kolorze turkusowym

Zobacz również:

Nowa marka: DentaFlex Unity stomatologiczne

Informacje na temat marki DentaFlex w Polsce i unitach stomatologicznych DentaFlex.

Wyposażenie unitu DentaFlex

Wyposażenie standardowe unitu stomatologicznego DentaFlex.

Prezentacja unitu DentaFlex

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas unitem. Prezentacja unitu stomatologicznego DentaFlex pozwala zobaczyć unit z perspektywy oraz z dużym zbliżeniem.

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.