Nowa marka: DentaFlex Unity stomatologiczne

Informacje na temat marki DentaFlex w Polsce i unitach stomatologicznych DentaFlex.

DentaFlex jest nową marką stworzoną przez firmę Elmedes, która posiada długą i bogatą historię na polskim rynku stomatologicznym. Nieprzerwanie od 1993 roku świadczy usługi dla branży stomatologicznej. Współpracujemy z firmami ze Szwecji, USA, Słowacji, Chin/Tajwanu i Korei.

Elmedes jest firmą o długoletniej tradycji, która od początku swojego istnienia dostarczała zawsze tylko sprzęt sprawdzony i niezawodny z najwyższą jakością instalacji i serwisowi. Działamy głównie w województwie dolnośląskim i województwach ościennych.

Rok 2003 przyniósł nowe wyzwania, które były odpowiedzią na rosnące zainteresowanie internetem oraz chęć sięgania po nowe technologie. Jako jedna z pierwszych firm na rynku stomatologicznym zaczęła rozwijać internetowe kanały sprzedaży, które z powodzeniem funkcjonują do dnia dzisiejszego. Tymi kanałami zaopatrujemy w sprzęt który z natury rzeczy nie wymaga procedur instalacji i przyjazdu serwisu.

W odpowiedzi na rosnące wymagania łączymy wieloletnie doświadczenie, nowe technologie i wiedzę, która pozwala nam oferować sprzęt sprawdzony, przetestowany i zgodny z oczekiwaniami współczesnego lekarza stomatologa. Naszą dewizą jest zapewnienie najwyższej jakości sprzętu przy rozsądnych cenach.

DentaFlex ma za zadanie wypełnić lukę pomiędzy drogim i najwyższej jakości sprzętem ze Szwecji i Stanów Zjednoczonych, a sprzętem stosunkowo tanim, ale niestety często zawodnym.

DentaFlex to połączenie naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia włożone do każdego, indywidualnie przygotowanego unitu stomatologicznego połączone z korzystną ceną.

W efekcie lekarz korzysta z produktu o zapewnionej wieloletniej bezstresowej pracy.

Czytaj więcej na temat unitów DentaFlex

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.