Turbina RXGB-K z podświetleniem i szybkozłączką KaVo

Doskonałej jakości turbina RXGB-K z podświetleniem i szybkozłączką typu KaVo.

Cena netto: 1211.38 zł
Stawka VAT: 23%
Cena brutto: 1490.00
Turbina RXGB-K jest turbiną o bardzo wysokiej jakości wyposażonej w główkę typu standard z czterodrożnym sprayem oraz podświetleniem. Turbina wyposażona została również w szybkozłączkę typu KaVo, która pozwala na szybką jej podmianę w unicie.

Turbina dostępna jest w zestawie razem z szybkozłączką typu KaVo. Do zestawy dołączone są aplikator oleju, kluczyk oraz wycior.

Fotografie: Turbina RXGB-K z podświetleniem i szybkozłączką KaVo

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.