Separator Metasys ECO

Sedymentacyjny separator amalgamatu METASYS to rozwiązanie, które zapewni wysoki poziom separacji amalgamatu w Twoim gabinecie, przy czym istnieje możliwość jego instalacji istniejącym systemie odsysania.

Urządzenie charakteryzuje się wysoką niezawodnością i skutecznością w separacji amalgamatu. Rozwiązanie zapewnia wysokie bezpieczeństwo działania i umożliwia nie przerwaną pracę w trybie ciągłym.

Połączenie separatora z istniejącym systemem odsysania w gabinetach stomatologicznych następuje z nieznaczną konsumpcją czasu i może być zainstalowane w już istniejącym i działającym systemie odsysania.

Więcej informacji na ten temat, zakresu dostawy i modeli separatorów amalgamatu.

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.