Skaler Woodpecker UDS-M

Skaler piezoelektryczny Woodpecker UDS-M posiada kompatybilne końcówki grotów z EMS®. Cztery funkcje pracy: Skaling, Perio, Endo oraz LED.

Cena netto: 1100.00 zł
Stawka VAT: 8%
Cena brutto: 1188.00
Mały, lekki, prosty w użytkowaniu skaler Woodpecker posiada sterowanie cyfrowe które eliminuje zmianę częstotliwości drgań co zapewnia stabilną pracę urządzenia. Zapewnia to wydajność oraz eliminuje nieprzyjemne uczucie podczas czyszczenia. Eliminuje kamień nazębny, płytkę bakteryjną oraz plamy nazębne szybko bez ranienia dziąseł czy szkliwa.

Odłączana rączka skalera wykonana z antypoślizgowego materiału może być sterylizowana w autoklawie w temperaturze 135°C. Końcówki grotów wykonane są ze specjalnych materiałów, kawitacja wytwarzana na ich końcu ułatwia czyszczenie zębów i niszczy bakterie.

W zestawie do skalera dołączanych jest 10 końcówek grotów wraz z praktyczną podstawką do grotów.

Urządzenie zasilane jest za pomocą zasilacza, który może być podłączony do sieci energetycznej 100-240V. Skaler dostępny jest w wersji z lampą LED.

Charakterystyka skalera Woodpecker UDS-M

  • Kompatybilne końcówki grotów z EMS®.
  • Cztery funkcje: Skaling, Perio, Endo oraz LED (w wersji z lampą LED)
  • Groty odlane są ze stopów tytanu gwarantują funkcje mechaniczne oraz trwałość
  • Rączka skalera wykonana z wysokiej jakości materiałów posiada dużą i długotrwałą moc oraz wytwarza niewielką ilość ciepła
  • Odłączana rączka skalera może być autoklawowana w wysokiej temperaturze 135°C
  • Kabel połączeniowy wykonany jest z miękkiego i trwałego przewodu silikonowego
  • Zestaw wyposażony w 10 wymiennych grotów
  • Stabilną pracę skalera zapewnia sterowany cyfrowo układ gwarantując pracę ze stałą częstotliwością


Dane techniczne skalera UDS-M
Specyfikacja skalera UDS-M
Specyfikacja: Skaler piezoelektryczny UDS-M
CzęstotliwośćkHz 28kHz ±3kHz
Ciśnienie wodyMPa
0,01-0,5M
Napięcie zasilania V 230V 50Hz
Napięcie robocze V 30V DC1,3A
Moc wyjściowaW 3-20
Wymiarymm 183 x 155 x 75
Waga (jedn. główna)kg 0,7
Waga (zasilacz)kg 0,3
Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.