Mikrosilnik elektryczny NXOP

Mikrosilnik elektryczny pracujący z prędkością do 40tys. obrotów na minutę i momencie obrotowym wynoszącym 3.1N.cm. Wyposażony w podświetlenie LED.

Cena netto: 1209.76 zł
Stawka VAT: 23%
Cena brutto: 1488.00
Mikrosilnik elektryczny pracuje z prędkością do 40tys. obr./min. osiągając przy tym moment obrotowy 3.1N.cm. Mikrosilnik przeznaczony jest do współpracy z kątnicami i prostnicami w standardzie ISO z podświetleniem.

Cena dotyczy samego mikrosilnika.

Możliwość zakupu w zestawie do montażu w unicie.

Zestaw zawiera:
- Mikrosilnik NXOP (1488,-)
- Sterownik z włącznikiem pneumatycznym i potencjometrem regulacji obrotów (500,-)
- Rękaw mikrosilnika (280,-)

Cena całego zestawu: 2027,-

W naszej ofercie dostępna jest również wersja mikrosilnika bezszczotkowego

Fotografie: Mikrosilnik elektryczny NXOP

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.