Mikrosilnik elektryczny BL-1000 Optic

Bezszczotkowy mikrosilnik elektryczny do zabudowy ze światłem LED, pracujący z prędkością do 40 tys. obr./min. i momentem 3.1Ncm.

Cena netto: 1910.57 zł
Stawka VAT: 23%
Cena brutto: 2350.00
BL-1000 jest bezszczotkowym mikrosilnikiem pracującym z płynnie regulowaną prędkością do 40 tys. obr./min. i momencie obrotowym 3.1Ncm. Mikrosilnik przeznaczony jest do współpracy z kątnicami i prostnicami w standardzie ISO ze sprayem oraz podświetleniem.

Cena dotyczy samego mikrosilnika.

Możliwość zakupu w zestawie do montażu w unicie.

Zestaw zawiera:
- Mikrosilnik BL-1000 (bezszczotkowy) (2350,-)
- Sterownik z włącznikiem pneumatycznym i potencjometrem regulacji obrotów (600,-)
- Rękaw mikrosilnika (280,-)

Cena całego zestawu: 2950,-

Urządzenie przeznaczone do zabudowy w unicie. Zapraszamy również do zapoznania się mikrosilnikiem elektrycznym NXOP w wersji szczotkowej, opis znajduje się tutaj

Fotografie: Mikrosilnik elektryczny BL-1000 Optic

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.