Prezentacja unitu DentaFlex

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas unitem. Prezentacja unitu stomatologicznego DentaFlex pozwala zobaczyć unit z perspektywy oraz z dużym zbliżeniem.

Przestawiamy Państwu prezentację unitu DentaFlex z każdej strony. Zdjęcia unitu w bardzo wysokiej rozdzielczości pozwalają na dokładne zapoznanie się z oferowanym przez nas unitem.

Prezentowany unit posiada regulowany fotel pacjenta, konsoletę lekarza oraz asysty oraz lampę operacyjną. Obrotowa miska spluwaczki unitu ułatwia dostęp do pacjenta od lewej strony pacjenta.

Używaj menu nawigacyjnego w prawym dolnym rogu animacji, aby przybliżać/oddalać oraz zmieniać kąt obrotu unitu.


Czy znasz już pasek nawigacji 3D?
Użyj odpowiednich przycisków, aby powiększyć widok, obrócić obiekt oraz przycisków przesuwania, aby znaleźć interesujący Cię szczegół.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkim funkcjami unitu. Pełny opis unitu można znależć pod adresem Unit stomatologiczny DentaFlex

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.