Promocja: Podwójne wyposażenie

Dowiedz się jak zdobyć podwójne wyposażenie unitów DentaFlex wyposażonych standardowo ww wysokiej jakości końcówki stomatologiczne Coxo.

Firma Coxo jest producentem wysokiej jakości turbin do zastosowań stomatologicznych. Wszystkie produkty Coxo charakteryzują się wysoką precyzją wykonania i dużą trwałością. Szczegółowe informacje na temat sprzętu coxo można uzyskać na stronie internetowej Coxo.

Decyzja o stosowaniu turbin COXO w unitach DentaFlex nie jest przypadkowa. Turbiny Coxo są sprawdzonymi rozwiązaniami oferowanymi na polskim rynku już od dłuższego czasu. To doświadczenie pozwala postawić turbiny Coxo w czołówce sprzętu pod względem trwałości i bezawaryjnej pracy.

Trwały i bezawaryjny sprzęt w praktyce stomatologicznej nie pozostaje bez znaczenia. Dlatego postanowiliśmy dać każdemu lekarzowi taką ilość narzędzi, która zapewni ciągłość pracy gabinetu stomatologicznego.

Kupując unit DentaFlex wraz z dowolnie wybranym modelem autoklawu lekarz zapłaci mniej niż w przypadku, gdyby miał kupić te dwa urządzenia osobno. Dodatkowo dostanie on w prezencie dodatkowy komplet wyposażenia.

Teraz po skończonym zabiegu używane końcówki wędrują do autoklawu, a lekarz może się skupić na kolejnym pacjencie!



Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.