Prezentacja unitu stomatologicznego DentaFlex w 3D

Poznaj nowy unit stomatologicznny DentaFlex z perspektywy 3D. Wysokiej rozdzielczości zdjęcia pozwalają na zapoznanie się z każdym szczegółem unitu.

Przygotowaliśmy prezentację 3D unitu stomatologicznego DentaFlex, aby każdy zainteresowany lekarz miał możliwość jego dotknięcia... Przygotowane pod różnymi kątami zdjęcia unitu pozwalają na jego prezentację z każdej strony, a wysokiej jakości zdjęcia z możliwośćią powiększania wiernie odwzorowują wszystkie detale unitu.

Wykonanie prezentacji było procesem trudnym i czasochłonnym, jednak osiągnęliśmy zamierzony cel. Prezentację wykonaliśmy na realnym unicie, a nie trójwymiarowej animacji będącej w rzeczywistości komputerową symulacją obiektu. Mamy nadzieję, że możliwość zobaczenia realnego unitu z różnej perspektywy oraz możliwość przybliżania interesujących szczegółów unitu pozwoli na lepsze zapoznanie się z jego możliwościami.

Jednocześnie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą oraz umawianie się na prezentację unitu w naszym salonie sprzedaży.

Link do prezentacji: Prezentacja unitu DentaFlex

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.