Zapowiedzi: Nowy model Unitu DentaFlex z rękawami od dołu

Już w maju 2013 roku planujemy wprowadzenie nowego modelu unitu Dentaflex z rękawami podawanymi od dołu. Zapraszamy do

Wprowadzony do sprzedaży w 2012 roku Unit DentaFlex spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Na tym trudnym rynku odnieśliśmy spory sukces, a zainteresowanie z Państwa strony naszym Unitem przerosło nasze oczekiwania.

W odpowiedzi na to zainteresowania uchylamy rąbka tajemnicy w stosunku do planów rozszerzenia oferty o nowy Unit stomatologiczny DentaFlex z rękawami podawanymi od dołu oraz konsoletą asysty znaną już dobrze z poprzedniego modelu.

Nowy model unitu Dentaflex oznaczony symbolem 2013 posiada wiele rozwiązań znanych ze swojego poprzednika: regulowany w kilku płaszczyznach fotel pacjenta wyposażony w tapicerkę ułatwiającą utrzymanie czystości, ceramiczna obrotowa miska spluwaczki czy dogodny sposób sterowania unitem. Młodszy brat unitu z zeszłego roku posiada jednak konsoletę lekarza z 4-ma rękawami od dołu, w którą wbudowany został panel sterujący unitem. Gwarantuje to wygodny dostęp do narzędzi i panelu sterującego.

Pomimo, iż nie zostało jeszcze ostatecznie sprecyzowane standardowe wyposażenie unitu, to jednak podobnie jak w przypadku poprzedniego modelu przewidujemy możliwość wprowadzania własnych zmian w stosunku do wyposażenia standardowego.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią fotografii unitu i zapraszamy do śledzenia zmian i nowości na łamach naszego serwisu.

Fotografie: Zapowiedzi: Nowy model Unitu DentaFlex z rękawami od dołu

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.