Nowe zdjęcia unitów DentaFlex

W dniu dzisiejszym przygotowaliśmy i umieściliśmy na stronie nowe, wysokiej rozdzielczości zdjęcia unitu. Dzięki temu już teraz można zobaczyć jak wygląda ergonomiczny unit DentaFlex.

Unit który posiadamy w swojej ofercie to sprzęt wysokiej jakości, zaprojektowany tak by spełniać najwyższe standardy ergonomii pracy lekarza i wygody pacjenta. Unit wykonany został z wysoką dbałością o szczegóły dlatego zasługuje na to by zobaczyć go z bliska.

Pomimo iż od uruchomienia naszego serwisu nie minęło zbyt wiele czasu otrzymaliśmy już wiele zapytań dotyczących lepszej jakości zdjęć, by możliwie jak najlepiej pokazać wszystkie walory unitu. W odpowiedzi na te prośby wykonaliśmy profesjonalną sesję zdjęciową, aby pokazać wszystkie szczegóły z możliwie największą dokładnością.

W dniu dzisiejszym umieściliśmy w serwisie pierwsze z nich, obiecujemy, że już niebawem umieścimy kolejne, atrakcyjne fotografie. Zapraszamy do galerii unitu.

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.