Niższe ceny lamp polimeryzacyjnych

Oferta specjalna w jesiennej obniżce cen lamp polimeryzacyjnych to możliwość oszczędności na zakupie lampy o około 35%.

Takie okazje nie zdarzają się zbyt często. Chcemy jednak zachęcić naszych klientów do sprawdzenia wysokiej jakości jaką oferuje sprzęt produkowany przez Coxo.

W ofercie specjalnej dla naszych klientów oferujemy lampę polimeryzacyjną COXO DB-686 w cenie 690zł (dotychczasowa cena: 1090zł), dodatkowo do lampy dołączamy dodatkowy, wymienny światłowód.

Wszystkim zainteresowanym sugerujemy zdecydowane podejmowanie decyzji, gdyż liczba lamp objętych ofertą promocyjną jest ograniczona.

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.