Gabinet stomatologiczny od A do Z

Tańsze wyposażenie gabinetu stomatologicznego wcale nie musi oznaczać utraty jakości i ergonomii - wręcz przeciwnie. Pokazujemy jak to zrobić.

Wybór właściwego sprzętu do własnego gabinetu może okazać się niezwykle trudny zwłaszcza, że po pierwsze trzeba zmieścić się w określonym budecie, po drugie trzeba postawić na sprzęt który spełni nasze oczekiwania.

Właśnie tutaj z pomocą przychodzi unit stomatologiczny DentaFlex, który łączy w sobie wysoką jakość, trwałość oraz ergonomię wraz z atrakcyjną cenę.

Ceny podane na stronie są, jeśli wyraźnie nie zaznaczono, cenami w złotych polskich wraz z podatkiem VAT. Podane ceny dotyczą produktów w wyposażeniu standardowym. Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Podane w cenniku ceny wyposażenia dodatkowego lub zamiany elementów wyposażenia standardowego na opcjonalne obowiązują wyłącznie bezpośrednio przy zamówieniu sprzętu.

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producentów, zmian przepisów podatkowych, przepisów celnych, zmian kursów walut lub z innych przyczyn. Podane w cenniku informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.